36 saat şarjı bitmeyen kulaklık: LG Tone Free T90S

LG yeni kulaklık modelinin özelliklerini paylaştı. Ürün gürültü engelleme modu, gelişmiş ses hassasiyeti gibi özelliklere sahip. Ayrıca 36 saate kadar uzayan pil ömrüyle de dikkatleri üzerine çekti. Henüz fiyatı belli olmayan kulaklığın ücreti ve çıkış tarihi bu ay sonuna kadar açıklanacak. İşte LG Tone Free T90S özellikleri…

LG Tone Free T90S özellikleri neler?

Kulak sağlığını düşünen teknoloji

Meridian Audio ortaklığında geliştirilen LG Tone Free T90S modeli, Snapdragon Sound teknolojisi ile donatılıyor. Bu da yüksek ses kalitesi, düşük gecikme süresi, gelişmiş gürültü engelleme ve daha kaliteli bağlantı demek.

Ayrıca, grafen sürücülerin kullanıldığı üründe kulak sağlığı da unutulmadı. Üründe bakterileri yüksek oranda yok eden LG imzalı ultraviyole ışıklı UVnano şarj kutusu bulunuyor. Kulaklıklar, Dolby Atmos sertifikalı ve Dolby Head Tracking özelliğine de sahip. Yani 3 boyutlu ses deneyiminin yanı sıra kafa hareketlerini takip ederek çok yönlü ses olanağı sağlıyor.

LG Tone Free T90S AAC, SBC ve aptX Adaptive codeclerini destekliyor. LG, ürünün kulaklık uçları için 300 farklı kulak tipi üzerinde çalıştı. Hipoalerjenik jellerden üretilen bu kulaklık uçları alerjik reaksiyonlara karşı koruma sağlıyor. Ayrıca, suya ve tere dayanıklı olması, spor yapan kullanıcılar için bir tercih sebebi.

Kutuda neler var?

Ürün kutusunda kulaklıkların yanı sıra UVnano şarj kutusu ve Bluetooth’a sahip olmayan eski cihazlara bağlantı sağlanabilmesi için 3,5 mm’lik bir jak da var. IPX4 derecesine sahip olan cihaz, hafif yağmur, mutfak gibi su sıçramalarına karşı dayanıklı. Son olarak LG Tone Free T90S şimdilik sadece siyah ve beyaz renklere sahip olacak.

Ürünün özelliklerine tablo halinde bakacak olursak;

Özellik Açıklama
Model LG Tone Free T90S
Ses Teknolojisi Snapdragon Sound
Sürücüler Grafen sürücüler
Pil Ömrü 36 saat
Ses Codec Desteği AAC, SBC, aptX Adaptive
Dolby Sertifikaları Dolby Atmos, Dolby Head Tracking
Kulak Sağlığı Özellikleri Hipoalerjenik jel kulak uçları,
UVnano şarj kutusu
Su ve Ter Dayanıklılığı IPX4
Öne Çıkan Ekstra Özellikler Yüksek ses kalitesi, düşük gecikme süresi,
Kaliteli Bluetooth bağlantısı
Kutu İçeriği LG Tone Free T90S kulaklıklar, UVnano şarj kutusu, 3,5 mm jak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir